Sopayı aldı, bahçede bakılan kedilere savurdu: Yaşlı adama tepki yağarken, güzellik merkezi suç duyurusunda bulundu

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde gerçekleşen olayda bir kişi, güzellik merkezinin bahçesinde yuvaları bulunan sokak kedilerinden rahatsız oldu.

Kapıyı açarak içeri giren yaşlı adam, elindeki sopayı sert şekilde kedilere savurdu. Kedilerin sağa sola kaçıştığı görülürken, isabet edip etmediği bilinmiyor.

Sosyal medyada işletme sahibinin hayvanlara yönelik bu şiddet görüntülerini gerçekleştirdiğinin zannedilmesi üzerine o güzellik merkezinden açıklama geldi.

“SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK”

Şahıs hakkında suç duyurusunda bulunduklarını belirten güzellik merkezi, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Olay geçtiğimiz salı günü işletmemizin kapalı olduğu gün gerçekleşmiştir. Olayı gerçekleştiren şahıs işletmemizin karşı komşusu demeye utandığımız biri. Savcılığa işletme olarak suç duyurusunda bulunduk dava sürecini yakınlıkla takip edeceğiz. İşletmemizde 20 den fazla sokak canlısına mama ve barınak sağlanmaktadır. Keşke bilmeden yargılamasak.”

Güzellik merkezinin sayfasından yapılan açıklamada ise “İşletmemizin bahçesinde gerçekleşen çirkin saldırının sorumlusu, maalesef ‘komşu’ dediğimiz kişi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduk. Sokak canlarına yapılan bu saldırının peşini bırakmayacağız. #sokakhayvanlarısahipsizdeğil” ifadelerine yer verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x