Annesiyle Umre’ye Gitmişti: Ünlü Fenomeninin Son Halini Görenler Şaşkına Döndü

CZN Burak adıyla bilinen sosyal medya fenomeni ve işletmeci Burak Özdemir, imaj değişikliğine gitti. 

CZN Burak’ın son halini görenler şaşırdı.

Ünlü fenomen CZN Burak, yemek videolarıyla tanınarak Instagram’da 54,1 milyon takipçiye sahip olmuştu.

Son zamanlarda babası ile yaşadığı problemler nedeniyle gündeme gelerek zorlu günler geçiren CZN Burak, sosyal medyadan son halini paylaştı.

CZN Burak, işine odaklanarak zor günleri aşmanın yanı sıra kilo kaybıyla da dikkat çekmişti. Son olarak yeni bir restoran açan ünlü fenomen, umre ziyareti için kutsal topraklara gitti. Umre ziyareti sırasında çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan ünlü fenomenin bu paylaşımı, 40 bin beğeni aldı ve takipçileri tarafından “Allah kabul etsin”, “Harika”, “Rabbim kabul etsin”, “Allah dualarını kabul etsin” gibi olumlu yorumlarla karşılandı.

CZN Burak, umre ziyareti öncesinde saçlarını sıfıra vurdu. Saç kesim anlarını takipçileriyle paylaşan ünlü fenomenin hayranları bu değişiklik karşısında ikiye bölündü. Kimileri yeni tarzını beğenirken, kimileri ise kendisine yakıştıramadı.

CZN Burak’ın yeni tarzı hakkında yapılan yorumlar arasında “Yakışmış, Çok yakışmış, Çok iyisin” gibi olumlu ifadelerin yanı sıra “Sebebi neydi ki?, Ne hale soktun kendini, Niye kestirdin abi? Çok değişti” gibi eleştiri içeren yorumlar da bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir