İbrahim Tatlıses’in Gelini Yasemin Şefkatli Baby Shower Etkinliği İçin Test Hazırladı: Kimse Full Çekemedi!

İbrahim Tatlıses’in gelini Yasemin Şefkatli, ikiz bebek annesi olmak için artık günleri sayıyor. Oğullarının doğumundan önce baby shower partisi düzenleyen Yasemin’in etkinlik için hazırladığı test ise hem takipçilerini hem de davetlilerini epey zorladı.

İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli çifti 2017 yılında aşk yaşamaya başladı. 2020 yılında aile arasında sade bir nişanla evliliğe ilk adımı atan ikili 2021 yılında Beşiktaş’taki bir otelde nikah masasına oturdu.

550 kişinin davetli olduğu düğünde adeta ünlüler geçidi yaşandı. Yasemin Şefkatli’nin gelinlik tasarımı ise o dönem kimileri tarafından çok beğenilirken kimileri tarafından da düşük not almıştı.

Düğünlerinden iki yıl sonra ortaya Yasemin Şefkatli’nin hamile olduğu yönünde haberler yayılmıştı. Konuyla ilgili açıklama yapan ilk isim İbrahim Tatlıses olmuştu.

Tatlıses ‘Yasemin ikiz bebek bekliyor, bebeklerden biri kendisini saklamış ve iki gün önce kendisini gösterdi. Yasemin, 2,5 aylık hamile, cinsiyetleri henüz belli değil. Derya Tuna haberi öğrendiğinde gözyaşlarına boğuldu, çok mutluyuz.’ sözleriyle bebek müjdesini vermişti.

İlerleyen günlerde kameralar karşısına geçen İdo Tatlıses ise konuyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

‘Babama bir şey söylenmiyor. Ağzında bakla ıslanmıyor. Babama aslında bir Magazin sayfası açmak lazım. Bütün haberleri paylaşıyor. ‘İkiz’ deyince o da çok şaşırdı.’

İlk kez anne olmaya hazırlanan Yasemin Şefkatli normal zamanlarında olduğu gibi hamilelik döneminde de sosyal medyadan aktif şekilde paylaşımlarına devam ediyor.

Aşerdiği yemekleri, kocasıyla yaşadıkları atışmaları ve hamileliğin detayları hakkında pek çok konuyla ilgili fotoğraf ve video paylaşıyor.

İki erkek bebek bekleyen Yasemin ve İdo Tatlıses çiftinin çocuklarına ne isim vereceği merak konusuydu.

Ünlü çift bu konuyla ilgili büyük ve anlamlı bir jest yaparak bebeklere dedelerinin isimlerini vereceklerini açıkladılar. İkiler İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in ve Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin isimlerini taşıyacak.

Ocak ayında bebeklerini kucağına alması beklenen Yasemin Şefkatli geçtiğimiz günlerde maviler içinde bir baby shower organize etti.

Tatlı ve zarif detayların hakim olduğu parti sosyal medyada epey konuşuldu. Birçok kişinin gözlerinde de kalpler çıkardı bebek etkinliği.

Etkinliğine bir farklılık katmak isteyen Yasemin gelin misafirleri ve takipçileri bir de test hazırlamış. Hamilelik dönemiyle ilgili yapılan testte kimse 10/10 yapamamış.

Peki sizler 10 soruya da cevap verdiniz mi? Cevabınız “Evet” ise Yasemin Şefkatli’nin paylaşmış olduğu cevap anahtarından kontrol yapabilirsiniz.

İşte buyrun doğru cevaplar… Peki siz kaç soruya doğru yanıt verebildiniz?

Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x