‘İyi Bir Aile Değiliz’in galasına ünlü akını: Arzu Film ekolünü devam ettiriyoruz

Kaan Yıldırım, Erkan Kolçak Köstendil, Sarp Apak, Derya Karadaş, Şinasi Yurtsever, Asiye Dinçsoy, Melisa Doğu, Tarhan Karagöz, Nergis Çorakçı, Yakup Turgut ve Vedat Erincin’i kadrosunda buluşturan ‘İyi Bir Aile Değiliz’ filminin galası önceki akşam Torun Center’da gerçekleşti. Gösterim öncesi basının sorularını yanıtlayan ekip heyecan ve mutluluklarını dile getirdi.

Haki Biçici – Derya Karadaş

Haki Biçici, yönetmenliğini üstlendiği film için şunları söyledi: “Müthiş bir ekip toplandı. Biz bir aile hikayesi çektik. Bütün ailelerimiz birbirine çok benziyor. Biz de bu benzerlik üzerinden ironik bir mizah yakalamaya çalıştık. Filmimiz iyi bir gişe komedi filmi oldu. Arzu Film ekolü benim için çok önemli. Kemal Sunal’lar, Şener Şen’ler ile büyüdük ve şu an böyle bir ekibe dönüştük. İlk yönetmenliğim, çok mutluyum.”

Bülent Eczacıbaşı / Derya Karadaş / Nergis Çorakçı / Asiye Dinçsoy / Berker Güven – Nihal Yalçın

Erkan Kolçak Köstendil, “Sinemalardaki bu hareketlilik bizi çok sevindiriyor. Onun bir parçası olduğumuz için de çok mutluyuz” dedi. Derya Karadaş, eşi Haki Biçici’ye teşekkür etti: “Yıllardır hayranı olduğum oyuncu arkadaşlarımla bu projede buluştuğum için çok mutluyum.” 

ÖV BENİ HAYATIM

Galaya katılanlar arasında Gupse Özay-Barış Arduç çifti de vardı.

Çifte ilişkileri sorulunca Özay “Biraz öv beni hayatım” diye espri yaptı. Arduç ise “Nazardan değil ama sürekli söylemek bazı şeylerin kıymetini kaybettirir” diyerek gülümsedi.

Kaan Yıldırım’ı gecede sevgilisi Pınar Deniz ve annesi Seyhan Yıldırım da yalnız bırakmadı. Seyhan Yıldırım bu kareyi Instagram’da paylaştı.

Pınar Deniz, sevgilisi Kaan Yıldırım’ın başrolde olduğu filmin galasında tarzıyla dikkat çekti.

Cansu Tosun

Ferihan-Şinasi Yurtsever

Ender Mıhlar – Can Bonomo – Öykü Çelik – İlker Kızmaz

İmer Özgün – Salih Bademci

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x