Samsung’un Yapay Zeka Destekli Yeni Buzdolabı Modelleri, Teknolojinin Geldiği Noktayı Gözler Önüne Serdi!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un, bu yıl CES 2023 ve IFA fuarlarında sergilediği yeni dev ekranlı Bespoke buzdolabı modelleri, yapabildikleriyle herkesi hayran bıraktı.

Detaylar ?

Samsung’un CES ve IFA teknoloji fuarlarında sergilediği yeni akıllı ev cihazları her sene olduğu gibi 2023 yılında da epey ilgi topladı.

Güney Koreli şirket, özellikle bu seneki yeni buzdolabı modelleri ile akıllı mutfak konseptine yeni bir soluk getirdi.

Firmanın sevilen geniş hacimli Bespoke buzdolabı serisinin yeni versiyonları, yapay zeka desteği ve akıllı televizyonları aratmayacak dev ekranları sayesinde büyük beğeni topladı.

Berlin’de gerçekleştirilen IFA fuarında teknoloji severle buluşan yeni modeller, akıllı özellikleri ve kişiselleştirilebilir seçenekleri ile bir buzdolabından daha fazlası olduğunu kanıtlıyor.

Öyle ki, kullanıcılar buzdolabı kapağını neredeyse kaplayan 32 inçlik dev ekran üzerinden bir aile panosu oluşturabiliyor, film, maç ve yemek tarifi gibi içerikleri rahatlıkla izleyebiliyor.

Dahası, akıllı panel sahip olduğu yapay zeka desteği sayesinde buzdolabı içindeki tüm ürünleri görüntüleyebildiği gibi, yeni bir alışveriş listesi oluşturulmasına ve hatta online market üzerinden ürün sipariş edilmesine olanak tanıyor.

Mevcut ekran ayrıca, kullanıcıların buzdolabının üzerine notlar bırakmasına ve dijital fotoğraflar asmasına imkan verirken, birçok Google ve Samsung uygulamasına ev sahipliği yapıyor.

Samsung’un yeni Bespoke 4 kapılı flex buzdolabı modelleri, şu anda ABD’de 2500- 3000 dolar bandınaki fiyat etiketleri ile satışta. Henüz bu yıl tanıtılan cihazların ülkemize ne zaman ayak basacağı ise merak konusu.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir